Трговски центар "Беверли Хилс"

Shopping Mall
2,5
Com base em 4 avaliações

Avaliações

Al
Aleksandar M
57 month ago
Замрен е малку трговскиов, ама барем има ефтин паркинг...
Se
Sergej D
97 month ago
Како не најубаво, ама има за пиење.
An
Andrea M
100 month ago
Najubavo e ..
Me
Meri S
109 month ago
Ако треба нешто да принтате, никако немојте во оваа до поштата - бричење на суво
  • Народен Фронт (Капиштец), 1000 Skopje, North Macedonia, GPS: 41.993725,21.416388